DÜN - SANVER'İN GEÇMİŞİ

Şanver’in kökleri 19. yüzyıl başlarına dayanmaktadır. İbrahim Haydar Demirkol tarafından köylere helva satılıp karşılığında yumurta, buğday alınmaktaydı. Sonrasında satışın ve üretimin 2. Kuşak Mehmet Demirkol’a geçmesiyle birlikte, ürün yelpazesi genişledi. İlk olarak Bartın Hendekyanı’nda açılan dükkanda senelerce helvalar, keten helvalar, akide şekerleri yapıldı, satıldı.

3.kuşak Burhan Demirkol 1970’li yıllarda üretimi o zamanın tekniğiyle geliştirdi ve ikinci dükkanla birlikte Şanver, Bartın ve Ulus halkının kalbine ve midesine, damak zevkine yerleşti. Şanver halen 3500 m2 kapalı alanda üretimiyle damak tadına, gıdasına düşkün müşterilerinin hizmetindedir. Bugün 4. kuşak Mehmet Demirkol’un yönetimi devralmasıyla Şanver adına ve şanına yakışan üretim ve gelişmeyi sürdürmektedir.

BUGÜN - SANVER'İN BUGÜNÜ

Bugün yönetimde olan Mehmet Demirkol şöyle demektedir: “4. kuşak olmanın sorumluluğunun bilincindeyiz. Nesiller boyu çalışma, hizmet ve kaliteli ürün ile kazandığımız müşterilerimizin güven ve tercihine layık olmak en büyük şiarımızdır. Firmamızda tüm ekip arkadaşlarımızın elbirliğiyle; tertemiz, güvenli, teknolojinin daha da önemlisi prensiplerimizin güvencesinde ürünler üretmekteyiz.

Prensiplerimiz, en iyi hammaddeyi kullanmak, üretim süreçlerini hassasiyetle takip etmek, kaliteye azami önem vermek, bunların yanında verimli çalışma sistemiyle müşterilerimize mümkün olan en hızlı ve tasarruflu şekilde ürünlerimizi ulaştırmaktır. Ürünlerimiz bugün, TSE ISO9000 ve TSE ISO22000 kalite sistem belgeli tesislerimizde üretilmektedir.”

YARIN - SANVER'İN GELECEĞİ

Şanver nesiller boyu yeniliklere hep açık olmuş, her nesil bu gelişimde üstüne düşen katkıyı yapmıştır. Yarın için Şanver’in en büyük hedefi, en sağlıklı ve en lezzetli yiyecekleri üretmek yolunda serüvenine devam etmektir. Teknolojinin, gelişen standartların sıkı takipçisiyiz. Kaliteli hammadde, doğru süreç ve verimli hizmete sıkı sıkı bağlıyız. Yenilikçi, lezzetli ve sağlıklı yeni ürünleri müşterilerimizin beğenisine sunmakta ve memnuniyetle karşılanmaktayız. Bulunduğumuz coğrafya Paflagonya bölgesinin bakir topraklarının bereketinden de faydalanarak, insan özüne en uygun ürünler için ürün geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Şanver her geçen gün bölgesini aşmakta ve yeni yeni pazarlarda beğeniyle karşılanmaktadır.
Vazgeçemeyeceğiniz tadı bulmak için lütfen marketinizden isteyiniz. Afiyetle efendim..